PONAD 35 LAT TRADYCJI

TRADYCJI I DOŚWIADCZENIA

DOŚWIADCZENIA I PROFESJONALIZMU

Nasze motto i przesłanie brzmi ...

Zakład budowlany CZECHBUD działa na rynku dolnośląskim od 1980 roku. Przez ponad trzydzieści lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu prac budowlanych, remontowych, modernizacyjnych i adaptacyjnych mieszkań, lokali usługowych, domów jednorodzinnych oraz budynków użytecznosci publicznej. Specjalizujemy się również w projektowaniu i realizacji basenów zewnętrznych i wewnętrznych, oczek wodnych, a także w aranżacji ogrodów, altan ogrodowych i ogrodzeń. Nasza praca charakteryzuje się wykorzystaniem najnowoczesniejszych technologii, materiałów sprawdzonych i renomowanych firm, jak i solidnym wykonawstwem. Co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników gwarantuje naszym Klientom otrzymanie usług najwyższej jakości.

   Zostaliśmy objęci przez Krajowy Rejestr Długów programem Rzetelna Firma, otrzymując Certyfikat Rzetelności, potwierdzający, że posiadacz sumiennie reguluje swoje zobowiązania i stanowi dlań rekomendację udzieloną przez największą w Polsce instytucję weryfikującą rzetelność przedsiębiorców i konsumentów

Wieloletnie doświadczenie w usługach budowlanych pozwalają nam na dużą elastyczność i dostosowanie się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wciąż poszukujemy oraz wdrażamy nowe technologie, dzięki którym nasze zaplecze techniczne i zakres usług stale się rozszerza. Nasze usługi nastawione są na jakość, a wiedza, umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników odgrywają istotną rolę w sukcesach naszej firmy a przede wszystkim z zadowoleniu naszych Klientów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie Polski i Europy.
Zaufało nam już setki inwestorów ... powierz nam swoje wizje i marzenia a my sprawimy ... "byś poczuł się jak w domu"Współpracujemy z wieloma firmami specjalizującymi się w aranżacji i projektowaniu wnętrz. Apartamenty, rezydencje, domy, wille, hotele, mieszkania, restauracje ... zadzwoń do nas a dowiesz się więcej


Mieszkania, domy jednorodzinne, sklepy, lokale użytkowe, gabinety, garaże, adaptacje poddaszy, ogrodzenia, baseny, itp.

Malowanie, tapetowanie, licowanie ścian i podłóg płytkami ceramicznymi, układanie parkietów, paneli podłogowych oraz ściennych, profesjonalne technologie gipsowe, kasetony, pustaki szklane, itp .

Elewacje budynków : klinkierowe, ceramiczne, akrylowe, mozaikowe, kamienne, panelowe, tynki strukturalne, docieplenia wewnętrzne i zewnętrzne, itp.

Instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, gazowe, wentylacyjne, sanitarne, itp.

Zabudowy wnetrz, indywidualne projekty kuchni i łazienek, altany, baseny, schody, sauny, siłownie, itp.

W naszej galerii możesz w wielkim skrócie poznać i zobaczyć realizacje naszych prac. Czujesz niedosyt? Chesz wiedzieć więcej? Nie czekaj dłużej ... skontaktuj się z nami.


Napisz lub zadzwoń.

Nasze dane kontaktowe

Adres: Wrocław, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 114
Telefon: +48 601 952 777
E-Mail: czechbud@wp.plZapraszamy do współacy i kontaktu

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy prosimy o kontakt, chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji. Z lewej strony znajdziecie Państwo nasze dane teleadresowe, a powyżej dla ułatwienia kod QR do skanowania przez Smartfony wyposażone w odpowiednie aplikacje. Możecie nas również znaleźć na portalu facebook i YouTube.... zapraszamy